Aanvang trainingen maandag 13 januari

Na de feestdagen hervatten we op maandag 13 januari de trainingen weer!
In eerdere berichten stond dat we al een week eerder zouden beginnen, maar mede vanwege het feit dat we pas de 18e weer beginnen met de 1e competitiewedstrijden hebben we besloten om vanaf de 13e weer op te gaan starten.
De jeugd t/m JO12 gaat op de woensdagen tot aan de voorjaarsvakantie in de zaal trainen van het Gymhuis/Brederode Daltonschool. Dus dit jaar niet in de Parnassia school, maar vanwege de grootte van de zaal en de locatie in het Gymhuis (naast de nieuwe Dekamarkt in Santpoort-Zuid).
Tijden:
17.00u-18.00u     JO8, JO9 en JO10
18.00u-19.00u     JO11 en JO12
Graag zaalschoenen meenemen en ook bij mooi weer zal er dus op de woensdagen binnen getraind worden!
De Trapvogels starten op zaterdag 25 januari weer.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com