Beker indeling Terrasvogels 1 bekend

Vanochtend heeft de KNVB de poule-indeling (A-categorie) voor de beker bekend gemaakt. Terrasvogels 1 treft daarin wat onbekende teams, te weten: de Wherevogels (Purmerend) en Opperdoes (uit het gelijknamige Opperdoes) deze teams komen net als de Vogels uit in de zaterdag 4e klasse. Het wat bekende(re) United Davo uit Haarlem – wat uitkomt in de zaterdag 3e klasse – maakt de poule compleet. De ploeg van Bryan Wijker en Kevin van der Meijden kan tegen deze tegenstanders mooi kijken waar het staat ter voorbereiding op de competitie. De wedstrijden staan gepland voor 29 augustus, 5 september en 12 september. Begin augustus wordt het exacte speelschema bekend gemaakt. De beker-indelingen van de overige Terrasvogels-teams worden ook later in augustus bekend gemaakt!

Bekerindeling Terrasvogels 1

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com