De WKamer van Velsen

We kunnen het amper geloven, maar over een kleine drie weken start alweer het WK-voetbal in Qatar. De mannen van Louis van Gaal zullen het in de poulefase opnemen tegen thuisland Qatar, Senegal en Ecuador. Daarom openen wij (in ieder geval) op wedstrijddagen de ‘WKamer van Velsen’! Dat betekent dat de wedstrijden van het Nederlands elftal sowieso worden uitgezonden. Dus heb je geen zin om alleen thuis te kijken of mocht je samen met je vrienden, familie of collega’s op zoek zijn naar een gezellige plek om voetbal te kijken: kom naar De Elta! Dankzij de nieuwe geluidsinstallatie + drie schermen kun je het vanuit elke hoek goed zien en horen. De kantine zal ruim voor aftrap geopend zijn.

  • Maandag 21 november Senegal – Nederland, aftrap 17:00 uur.
  • Vrijdag 25 november Nederland – Ecuador, aftrap 17:00 uur.
  • Dinsdag 29 november Nederland – Qatar, aftrap 16:00 uur.