Herfstvakantie en herindeling diverse competities

Aankomende week is de herfstvakantie voor de basisscholen in de regio IJmond en wordt er niet getraind op De Elta.
Alle basisschoolvakanties houden we vrij, zodat iedereen kan gaan en staan waar ze willen. Er staan wel enkele wedstrijden gepland, maar dat zijn er slechts een paar op de 16e. Deze week dus nog wel trainingen, dan een weekje rust en dan starten we op maandag de 25e weer fris en fruitig.
De Trapvogels trainen wel gewoon door.
Zowel op zaterdag 16 als op zaterdag 23 oktober is er van 9u tot 10u weer volop de ruimte om lekker te komen ballen.
Iedereen tussen de 5 en 8 jaar mag aansluiten om de eerste stappen op De Elta / het voetbalveld te zetten.
Tevens is de herfstvakantie het eerste moment dat er herindelingen komen voor de diverse competities.
Simpel gezegd zakken alle teams die veel verloren hebben een poule en stijgen alle teams die veel gewonnen hebben een poule. Deze nieuwe indeling komt helaas vrij laat beschikbaar in de app en op onze site, de bekendmaking door de KNVB is meestal aan het einde van de Herfstvakantie en is dan ook meteen te zien via de bekende kanalen.
Alvast een goede vakantie toegewenst!
Jeugd SV Terrasvogels