Jaarvergadering seizoen 2016-2017

Velen zullen zich inmiddels afvragen waarom de jaarvergadering nog niet is gehouden.

Door het wegvallen van Mark Goes als penningmeester en de nog uitstaande vacature voor deze functie zijn wij binnen het bestuur onderbezet.

Wij hebben Richard van den Bos gelukkig bereid gevonden om de administratie van de voetbal afdeling op zich te nemen, neem van mij maar aan dat dit een behoorlijke klus is geweest. Ondergetekende heeft  de administratie van de kantine ter hand genomen.

Deze week vindt afstemming plaats tussen de twee administraties, waarna e.e.a. kan worden overgedragen aan de kascommissie.

Klein tipje van de sluier: het resultaat over het seizoen 2016-2017 is meer dan positief te noemen.

Waarom worden de contributies nog niet geind???

De administratie van de voetbal afdeling worden verwerkt in Sportlink.Het is helaas pas mogelijk de incasso badges aan te maken, nadat het boekjaar 2016-2017 is afgesloten. Niet meer en niet minder. De afsluiting van dit boekjaar gebeurt deze week.

Namens het Bestuur, Gerard Diederiks

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com