Jeugd

JO8-2 verliest in Assendelft

Op Zaterdag 28 april stond voor de JO8-2 de wedstrijd tegen Assendelft op het programma.
De hele selectie had Koningsdag goed doorstaan en niemand was geblesseerd geraakt tijdens het penalty’s schieten, springen op het springkussen, koekhappen spijkerpoepen, etc etc
Ayman, Jonas, Jibbe, Ibe, Julien, Kiek, Nout en Dave stonden om 9:00 klaar voor de aftrap. Het begin was goed en na 5 minuten stond het 1-1 door een doelpunt van Ibe, maar na de 1e helft bleken de jongens van vlak boven t kanaal toch een maatje te groot voor de Vogels. De doelpunten vlogen ons, ondanks het keeperswerk van Juul & Nout, om de oren.
In de tweede helft kregen de Vogels nog wel wat kansen. Helaas wisten Jonas, Kiek, Jibbe & Ayman net niet te scoren. Dave verzachtte de pijn nog iets door een doelpuntje mee te pikken. Het werd 12-2 in Assendelft. Blijkbaar zat Koningsdag toch nog in de benen……