JO8-2 wint tweede helft in Haarlem!

Zaterdag moesten onze Vogels om 09:00 uur aftrappen in het Haarlem stadion. Met een wat druilerig regentje begon de eerste helft ook wat druilerig. Haarlem-Kennemerland had een paar spelers met een goede trap in de benen en al gauw stond het 8-0 voor de thuisploeg!

Na een bakkie limo in de rust kregen de vogels plotseling vleugels. Het zonnetje brak door en daarmee ook de voorhoede-spelers van de JO8-2! Ook de verdediging wist opeens hoe ze de Haarlemmers moesten afstoppen. Zelfs een tactische time-out van de coach van Haarlem en een bal op de lat kon, het team niet van een 3-1 overwinning in de tweede helft weerhouden! Ook de penaltyseries werden daarna keurig afgerond. Al met al een geslaagde wedstrijd met Terrasvogels als morele winnaar!

Tot over twee weken allemaal!

Groet, Robert (Mees)