Sinterklaas op Terrasvogels

Sinterklaas komt naar Terrasvogels!

We hebben gisteravond laat nog een spannend bericht uit Spanje ontvangen: Sinterklaas heeft ons laten weten dat hij woensdagmiddag 29 november a.s. een bezoekje komt brengen aan Terrasvogels! Hij liet ons ook weten dat zijn voetbalpieten al volop in training zijn, dus die zullen net als de voorgaande jaren meekomen naar sportpark ‘De Elta’. Het feest zal na de training in de kantine onder muzikale begeleiding van Dennis Sintenie vast en zeker los gaan barsten!

Alle trapvogels, JO8 en de JO9-teams zijn van harte uitgenodigd! Dat betekent dus een ‘normale’ training voor de JO8 en JO9-teams en een ‘extra training’ voor de trapvogels. De training start voor zowel de JO8, JO9-teams als voor de trapvogels om 16:00 uur. Dus noteer woensdag 29 november alvast in de agenda!