Sinterklaas naar Terrasvogels!

Afgelopen weekend kwam Sinterklaas met z’n (voetbal)pieten weer aan in Nederland. Direct nadat hij veilig en wel aan land was gekomen heeft hij ons laten weten dat hij woensdagmiddag 27 november a.s. een bezoekje komt brengen aan Terrasvogels! 

Hij liet ons ook weten dat zijn voetbalpieten al volop in training zijn, dus die zullen net als de voorgaande jaren meekomen naar sportpark ‘De Elta’. Het feest zal na de training in de kantine vast en zeker los gaan barsten!

Alle trapvogels, JO8 en de JO9-teams zijn van harte uitgenodigd! Dat betekent dus een ‘normale’ training voor de JO8 en JO9-teams en een ‘extra training’ voor de trapvogels. De training start voor zowel de JO8, JO9-teams als voor de trapvogels om 16:30 uur. De verwachting is dat we rond 18:00 uur de Sint kunnen uitzwaaien (houd rekening met evt. uitloop). Tot volgende week!