Tom Harmsen jeugdtrainer Terrasvogels

Terrasvogels trainers Wiel Coerver opleiding succesvol afgerond!

Onze HJO’s Marchano Lemmert en Paul Brussel waren reeds in het bezit van diverse Coerver en KNVB diploma’s. Marchano was al in het bezit van beide diploma’s en Paul al in het bezit van meerdere KNVB diploma’s, maar stilstand is achteruitgang!

Dus hebben Paul en jeugdtrainer Tom Harmsen afgelopen week de eerste Coerver webinar afgerond en gaan nu op voor hun Coerver Coach Youth 1. Heren, gefeliciteerd met dit behaalde resultaat! We hebben er het volste vertrouwen in dat jullie de volgende opleiding met succes zullen afronden.

Straks zijn er dus drie trainers met deze diploma’s en dat willen we dan ook verder door gaan voeren aankomend seizoen. Dat betekent dat we ons meer gaan richten op de techniek, zonder het voetbalplezier uit het oog te verliezen.

Hopelijk kunnen we snel met het nieuwe beginnen en kunnen we de verworven kennis in praktijk brengen!

Jeugd SV Terrasvogels

Paul Brussel jeugdtrainer Terrasvogels

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com