Trapvogels starten ook weer op 31 augustus!

Morgen zaterdag 31 augustus beginnen we ook weer met de Trapvogels op ons Sportpark De ‘Elta’!

Ben je tussen de 4 en 7 jaar en wil je lekker gaan beginnen met voetballen, kom dan gezellig langs.
Elke zaterdag tussen 9u en 10u (behalve tijdens de schoolvakanties) staan Bert en Willem met hun team klaar om iedereen spelenderwijs wegwijs te maken in het voetbal. De focus ligt op plezier, maar het is wel de bedoeling om de kids de eerste beginselen van het voetbal bij te gaan brengen.

Je kunt gewoon een minuut of 5 a 10 van te voren aan komen in je sportkleren en meedoen.
Inschrijven hoeft in eerste instantie niet, maar als het na een paar weken bevalt dan willen we jullie vragen om in te schrijven via de website. Tegen een kleine vergoeding kunnen de kinderen dan het hele jaar komen trainen en kunnen we met jullie communiceren over het reilen en zeilen bij Terrasvogels.

Dus kom gezellig langs en neem je vriendje of vriendinnetje mee, tot morgen!

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com