2e Terrasvogels Lockdown Cup

2e Terrasvogels Lockdown Cup

Zaterdag 10, 17 en 24 April is het tijd voor de 2e SV Terrasvogels Lockdown Cup. Vaste teams zullen 3 weken lang tegen leeftijdgenootjes strijden wie er zich Kampioen van ‘De Elta’ mag noemen. De eerste 2 weken spelen we een onderling toernooi en op de 24e is er een finale poule waaruit de winnaar ontstaat.
Heb je nou een vriendje of vriendinnetje die mee wil trainen, dan kan dat op doordeweekse dagen. Heb je een vriendje of vriendinnetje die met de Lockdown Cup wil meedoen, dan kan dat ook, maar dan is wel enige ervaring met voetbal gewenst en ben je verplicht om alle 3 de weken er te zijn i.v.m. de indeling van de teams. Voor beide gevallen geldt: Meld je even aan via jeugd@svterrasvogels.nl en alles komt goed… 😉
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com