Voorlopige teamindeling 2019/2020

Terrasvogels Voetbal maakt bij de indeling van haar teams onderscheid in selectieteams en niet-selectieteams. De bedoeling van het selecteren van spelers voor selectieteams is talenten de mogelijkheid te bieden zich te ontwikkelen op eigen niveau. Lees hier ons teamindelingbeleid

2019/2020

   
     

JO8-1

   

1

Myrte

Peppel

2

Lucas

Kuiper

3

Yens

van der Pol

4

Aiden

Rem

5

Mats

Steenman

6

Liam

Tiemens

7

Gijs

Mallie

     
     

JO8-2

   

1

Jasper

Derr

2

Sam

Vegter

3

Pepijn

Spreen

4

Quinn

Hoek

5

Tristan

Hoek

6

Bo

Koning

7

?

 
     
     

JO9-1

   

1

Steef

De Bonte

2

Jesko

Westphal

3

Jay

Danklof

4

Marinus

Sterk

5

Fatih

Kuipers

6

Kees

Ramakers

7

Mik

Akkermanns

     
     

JO10-1

   

1

Dave

van Essen

2

Mohamad

Wirdi

3

Jonas

Panahzadeh

4

Ayman

Shuheaber

5

Andrej

Stanojevic

6

Nout

van Gelder

7

Ibe

de Vlas

8

Jibbe

Vollebergh

9

Julien

van der Pol

     

JO11-1

   

1

Abe

Hovels

2

Viggo

Knol

3

Thijs

Hendrikse

4

Thijn

Rovers

5

Teun

Kleinmann

6

Huub

Derr

7

Jimmy

Hendriksen

8

Timuchin

Sari

9

Bink

Boom

10

Stijn

Schraa

JO11-2

   

1

Siem

Klein Schiphorst

2

Bregje

Poelgeest

3

Maya

Tiemens

4

Sep

Hoek

5

Sybe

Middeljans

6

Kiki

Bootsma

7

Sacha

Van Wel

8

Roog

Stembert

9

Bo

Lammers

     

JO12-1

   

1

Stijn

Diederiks

2

Jan

van der Veen

3

Rick

van Driest

4

Wailen

Linch

5

Lester Lee

Marshall

6

Max

Bezema

7

Feie

Mensink

8

Dilan

Demir

9

Kai

Bennekom

10

Vadim

Berdou

11

Bart

Kampkes

     

JO13-1

   

1

Lucas

Schouten

2

Gijs

Akkermans

3

Jack

Lebbink

4

Liam

Mera

5

Luca

Roes

6

Bram

Oosterwijk

7

Loek

Vonk

8

Jesse

Lamboo

9

Adrian

Arisz da Silva

10

Abel

Middeljans

11

Quinten

Faber

12

Wisse

Simon

13

Koen

Ravestein

14

Thomas

Blum

15

Mike

van Huet

JO14-1

   

1

Rover

Voerman

2

Finn

Tesselaar

3

Gijs

Verhees

4

Marijn

Truiens

5

Dave

Mantel

6

Bob

Bakker

7

Lars

Buining

8

Ties

Seegers

9

Flip

Ramakers

10

Luuk

Wolthers

11

Mats

Boom

12

Mees

Erkelens

13

Kay

van Velsen

14

Rokus

Kroonenburg

15

Ferron

Bloemers

16

Ole

de Wit

     

JO15-1

   

1

Louis

ten Hacke

2

Daan

Schouten

3

Hugo

van Oene

4

Tijn

Voetelink

5

Seb

Voetelink

6

Thijmen

van Heerde

7

Frank

ter Horst

8

Samuel

Vestering

9

Sean

O’dwyer

10

Teun

Brus

11

Evan

Rozemeijer

12

Adriaan

Schoorl

13

Floris

Neefjes

14

Sieb

Kooijman

15

Tommy

Termeulen

     
     

JO17-1

   

1

Liam

van Vliet   

2

Sem

van den Berg

3

Storm

Hoving

4

Tim

O’dwyer

5

Jerre

Scheenaard

6

Kristian

Visser

7

Milo

van Wel

8

Wes

Koster

9

Wessel

Witteman

10

Sven

Mantel

11

Stijn

van der Giesen

12

Binck

Wijnen

13

Tom

Bloemers

14

Ingmar

Heinz

15

Rick

Koelman

16

Abel

Bruschke

17

Wout

Wildering

18

Siem

Oosterveer

19

Jay

Janssen

20

Mitchell

Sommeling

21

Paul

Voorting

JO19-1

   
     

1

Koen

Oosterwijk

2

Rubian

Westenberg

3

Jort

Aarts

4

Thijs

Krijgsman

5

Killian

Rozemeijer

6

Sem

Wittebrood

7

Mees

Van Zonneveld

8

Daan

Westerdijk

9

Luc

Leipoldt

10

Gijs

Maas

11

Mees

vd Meet

12

Bram

Stelleman

13

Wouter

Bant

14

Coen

Kooijman

15

Matthijs

Kelder

16

Michael

van der Kloet

17

Justus

Rebel

18

Jan

Vlugt

19

Daan

Verkooij

20

Alan

Heere

Team

Klasse

JO8-1

3e

JO8-2

3e

JO9-1

3e

JO10-1

3e

JO11-1

2e

JO11-2

3e

JO12-1

3e

JO13-1

3e

JO14-1

2e

JO15-1

2e

JO17-1

2e

JO19-1

3e

Trainingsindeling

       
 

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

         

16.30

JO8/9/10

 

JO8/9/10

 

17.00

       

17.30

JO11/12

 

JO11/12

 

18.00

       

18.30

JO13/14

 

JO13/14

 

19.00

     

JO18/19

19.30

JO15/17

 

JO15/17

 

20.00

 

Selectie

   

20.30

JO19

 

Overige

Selectie

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com