Voorlopige teamindeling 2020-2021

Hierbij de voorlopige teamindeling voor aankomend seizoen.
We hebben getracht om het voor iedereen zo goed mogelijk te regelen met inachtname van de volgende criteria: Leeftijd, kwaliteit en sociale gronden.
In sommige gevallen hebben we hiermee moeten schipperen omdat we anders niet uit kwamen qua teamindeling.
We willen hiermee de trainingen en de bekerwedstrijden (als die überhaupt doorgaan) in gaan, eventuele wijzigingen zouden dan nog voor de competitie doorgevoerd kunnen worden.
Heeft u vragen of opmerkingen over de teamindeling, doe deze dan bij voorkeur via een mail naar jeugd@svterrasvogels.nl ?
Fijne zomervakantie en hopelijk kunnen we vanaf 17 augustus weer op de velden om te trainen!
Voorlopige teamindeling
2020/2021
JO8-1 6×6
1 Gijs Mallie
2 Quinn Hoek
3 Tristan Hoek
4 Milan Krop
5 Quinn Korpershoek
6 Nick de Ruiter
7 Derek Pruis
JO8-2 6×6
1 Steef
2 Daan
3 Tom
4 Dex Nijssen
5 Loet Gremmen
6 Thomas Mooij
7 Finn Smeenk
8 Douwe Lampe
9 Aram
JO9-1 6×6
1 Jasper Derr
2 Sam Vegter
3 Bram Teengs
4 Mats Steenman
5 Liam Tiemens
6 David Brouwer
7 Pepijn Spreen
JO10-1 6×6
1 Steef De Bonte
2 Jesko Westphal
3 Jay Danklof
4 Marinus Sterk
5 Rafael Getahun
6 Kees Ramakers
7 Mik Akkermanns
JO11-1 8×8
1 Dave van Essen
2 Mohamad Wirdi
3 Jonas Panahzadeh
4 Ayman Shuheaber
5 Andrej Stanojevic
6 Nout van Gelder
7 Jibbe Vollebergh
8 Julien van der Pol
9 Timuchin Sari
10 Bink Boom
11 Lars van Opzeeland
JO13-1 11×11
1 Thijs Hendrikse
2 Thijn Rovers
3 Teun Kleinmann
4 Huub Derr
5 Jimmy Hendriksen
6 Stijn Schraa
7 Siem Klein Schiphorst
8 Sep Hoek
9 Stijn Diederiks
10 Sacha Van Wel
11 Rick van Driest
12 Max Bezema
13 Feie Mensink
14 Dilan Demir
15 Sybe Middeljans
JO14-1
1 Lucas Schouten
2 Gijs Akkermans
3 Jack Lebbink
4 Liam Mera
5 Luca Roes
6 Bram Oosterwijk
7 Loek Vonk
8 Jesse Lamboo
9 Adrian Arisz da Silva
10 Abel Middeljans
11 Quinten Faber
12 Koen Ravestein
13 Thomas Blum
14 Mike van Huet
JO15-1
1 Rover Voerman
2 Finn Tesselaar
3 Gijs Verhees
4 Marijn Truiens
5 Dave Mantel
6 Bob Bakker
7 Lars Buining
8 Ties Seegers
9 Flip Ramakers
10 Luuk Wolthers
11 Mats Boom
12 Mees Erkelens
13 Kay van Velsen
14 Rokus Kroonenburg
15 Ole de Wit
16 Floris Neefjes
JO16-1
1 Louis ten Hacke
2 Daan Schouten
3 Hugo van Oene
4 Tijn Voetelink
5 Seb Voetelink
6 Thijmen van Heerde
7 Frank ter Horst
8 Samuel Vestering
9 Sean O’dwyer
10 Teun Brus
11 Evan Rozemeijer
12 Adriaan Schoorl
13 Sieb Kooijman
14 Tommy Termeulen
JO18-1
1 Liam van Vliet   
2 Sem van den Berg
3 Storm Hoving
4 Tim O’dwyer
5 Kristian Visser
6 Milo van Wel
7 Wes Koster
8 Wessel Witteman
9 Stijn van der Giesen
10 Binck Wijnen
11 Tom Bloemers
12 Rick Koelman
13 Abel Bruschke
14 Wout Wildering
15 Siem Oosterveer
16 Jay Janssen
17 Mitchell Sommeling
18 Stan de Redelijkheid
JO19-1
1 Koen Oosterwijk
2 Rubian Westenberg
3 Jort Aarts
4 Thijs Krijgsman
5 Killian Rozemeijer
6 Daan Westerdijk
7 Luc Leipoldt
8 Gijs Maas
9 Bram Stelleman
10 Wouter Bant
11 Coen Kooijman
12 Matthijs Kelder
13 Michael van der Kloet
14 Jan Vlugt
15 Daan Verkooij
16 Wouter Schrama
17 Alan Heere
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com