Voorlopige teamindeling 2022/2023

2022/2023
JO8-1 6×6 3e klasse
1 NTB
2 NTB
3 NTB
4 NTB
5 NTB
6 NTB
7 NTB
8 NTB
JO8-2 3e klasse
1 NTB
2 NTB
3 NTB
4 NTB
5 NTB
6 NTB
7 NTB
8 NTB
JO9-1 6×6 3e klasse
1 Loet Gremmen 2014
2 Thomas Mooij 2014
3 Douwe Lampe 2014
4 Johannes Voordijk 2014
5 Berend Kueter 2014
6 Justin Swaab 2014
7 Floris Kalf 2014
8 Olivier Lelieveld 2015
9 NTB
JO10-1 6×6 2e klasse
1 Quinn Korpershoek 2014
2 Milan Krop 2013
3 Pepijn Steerenburg 2013
4 Boris Bothof 2013
5 Finn Smeenk 2013
6 Thom Lezer 2014
7 Zilvan Tholen 2013
8 Dex Nijssen 2013
9 Steef Portegies 2013
JO10-2 6×6 3e klasse
1 Fons Hovels 2013
2 Gijs Grooteman 2013
3 Espen Lelieveld 2013
4 Jack Schubert 2014
5 Liam De Zwart 2014
6 Casijn Gjaltema 2014
7 Isaiah Tatipata 2013
8 Roos Gjaltema 2012
JO11-1 8×8 3e klasse
1 Jasper Derr 2012
2 Sam Vegter 2012
3 Mats Steenman 2012
4 Liam Tiemens 2012
5 David Brouwer 2012
6 Kees Ramakers 2012
7 Mik Akkermanns 2012
8 Aiden Rem 2012
9 Jay Danklof 2012
10 Gijs Mallie 2013
11 Thijs Mertens 2012
12 Pepijn Spreen 2013
JO13-1 11×11 3e klasse
1 Ayman Shuheaber 2011
2 Teun Kleinmann 2009
3 Siem Klein Schiphorst 2009
4 Sep Hoek 2009
6 Timuchin Sari 2010
7 Bink Boom 2010
8 Ridah Boudra 2010
9 Lucas de Goeij ?
10 Steef De Bonte 2011
11 Marinus Sterk 2010
12 Rafael Getahun 2011
13 Koen Miggels 2010
14 Fedde Molkenboer 2011
15 Jesko Westphal 2011
JO16-1 11×11 3e klasse
1 Lucas Schouten 2008
2 Gijs Akkermans 2008
3 Jack Lebbink 2008
4 Liam Mera 2008
5 Luca Roes 2007
6 Bram Oosterwijk 2007
7 Jesse Lamboo 2008
8 Adrian Arisz da Silva 2007
9 Abel Middeljans 2007
10 Thomas Blum 2008
11 Mike van Huet 2006
12 Dilan Demir 2008
13 Pieter van Waalwijk van Doorn 2008
14 Stijn Diederiks 2008
15 Rick van Driest 2008
16 Sep McLoad 2008
17 Jan van der Veen 2008
JO17-1 11×11 2e klasse
1 Rover Voerman 2006
2 Finn Tesselaar 2006
3 Marijn Truiens 2006
4 Dave Mantel 2006
5 Bob Bakker 2006
6 Lars Buining 2006
7 Ties Seegers 2006
8 Flip Ramakers 2006
9 Luuk Wolthers 2006
10 Mats Boom 2006
11 Mees Erkelens 2006
12 Kay van Velsen 2006
13 Rokus Kroonenburg 2007
14 Ben van der Veldt 2006
15 Justin Besjes 2006
JO19-1 11×11 2e klasse
1 Seb Voetelink 2005
2 Frank ter Horst 2005
3 Sean O’dwyer 2006
4 Teun Brus 2006
5 Evan Rozemeijer 2006
6 Sieb Kooijman 2006
7 Tommy Termeulen 2005
8 Floris Neefjes 2005
9 Louis ten Hacke 2005
10 Daan Schouten 2005
11 Hugo van Oene 2005
12 Tijn Voetelink 2005
13 Thijmen van Heerde 2004
14 Adriaan Schoorl 2004
15 NTB
16 NTB
17 NTB