Zomervoetbal op Terrasvogels

Zoals elk jaar gaan we dit jaar ook weer Zomervoetballen!
Iedereen die zin heeft, wel of geen lid van Terrasvogels of een andere vereniging, wel of niet al kan voetballen, kan vanaf zaterdag 15 juni weer lekker komen voetballen. Elke zaterdag van 15 juni tot aan de zomervakantie van de basisschool zullen een aantal trainers en begeleiders van Terrasvogels ervoor zorgen dat er leuke partijtjes zullen worden ingedeeld op de ‘Elta’.
Tijden:
10:00 – 11:15 uur jeugd vanaf 5 t/m 11 jaar
11:30u – 12:45 uur jeugd vanaf 12 jaar tot…
Voor ballen, doeltjes, hesjes, begeleiding en af en toe een versnapering wordt gezorgd.
Opgeven en afmelden hoeft niet, er zijn geen kosten aan verbonden en iedereen mag meedoen.
Zorg wel voor gepaste voetbalkleding en -schoeisel.
Dus tot morgen!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com